Pondělní Noční linka: Léto v lázních

10. srpen 2020

Byli jste či se chystáte do některých z našich lázní? Která lázeňská města jste už navštívili? Užili jste si pobyt? Byli jste spokojeni se službami nebo byste už do lázní nikdy nejeli? Pokud jste nebyli spokojeni, tak proč, co se vám nelíbilo? Které z našich lázeňských měst obdivujete a proč? Zajeli jste se za námi podívat některou sobotu, kdy jsme pro vás živě vysílali z vybraných lázeňských měst v rámci projektu Léto v lázních? Líbilo se vám s námi?

Léto v lázních je mimo jiné název projektu Českého rozhlasu, během kterého za vámi vyjíždíme s živým vysíláním do různých lázeňských měst po celé republice. V sobotu 15. srpna se Pavel Kudrna společně se zpěváky Marcelem Zmožkem a Jakubem Smolíkem za vámi vypraví do Jáchymova. A cestovat za vámi budeme každou sobotu až do 5. září. Začínáme koncertem v 12:30, od 13 do 14 hodin živě vysíláme hodinku, kterou moderuje Pavel Kudrna, a poté následuje opět koncert jednoho z účinkujících.

Na vaše názory a příběhy se budeme těšit na čísle 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?