Představujeme nové album Kateřiny Mrázkové Ženská ze sekáče
Představujeme nové album Ženská ze sekáče brněnské písničkářky a šansonierky Kateřiny Mrázkové.
Čeká vás tak spousta ženské energie a dámských pohledů na svět...
Související
-
Folkové písně, které v rozhlasovém éteru jindy neuslyšíte
Poslechněte si výběr ryze českých autorských písní, které prostě nezapadají do žádné dramaturgie soudobých rádií a rozhlasových stanic.
-
Rozhovor s Pavlou Tymelovou doplníme skladbami kapely Fukanec
Nové album folkové skupiny Fukanec se jmenuje Na niti a přináší krásnou nadílku silných melodických písní opřenou o reálné prožitky a z toho plynoucí sdělení.
-
Vzpomínáme na multiinstrumentalistu Vojtěcha Zíchu
Odešel mistr multiinstrumentalista s tváří a účesem barokního anděla, pan Vojtěch Zícha. Zavzpomínáme na legendární nahrávky, které svým umem ozdobil.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Hurvínek? A s poslední rozhlasovou nahrávkou Josefa Skupy? Teda taťuldo, to zírám...
Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka
![hurvinek.jpg hurvinek.jpg](https://pardubice.rozhlas.cz/sites/default/files/styles/cro_3x2_mobile/public/images/4c83e43279b642121b870ce888c62be8.jpg?itok=5JPOJ2vm)
![](https://pardubice.rozhlas.cz/sites/default/files/styles/cro_1x1_mobile/public/images/4247ad974925176a3765341e86733918.jpg?itok=ZPQ_6MMg)
Hurvínkovy příhody 5
„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka