Sobotní Noční linka: Křižovatky výchovy: Jak se vyrovnáváme s úspěchy a neúspěchy našich dětí

18. květen 2024

Vítejte u další Noční linky. Dnešní noc bude věnována tématu, které se týká nás všech - rodičů, prarodičů, a samozřejmě, i těch nejmenších členů našich rodin. Budeme se zamýšlet nad úspěchy a neúspěchy našich dětí, nad jejich cestou k dospělosti, a nad tím, co nám tato cesta o našich rodinných vztazích prozrazuje. 

Jakým způsobem vnímáte úspěch ve výchově dětí? Co pro vás znamená, že vaše dítě dosáhlo úspěchu? Naopak, jak se vyrovnáváte s neúspěchy vašich dětí?

Máte nějaký příběh, který byste s námi chtěli sdílet? Jaký úspěch nebo neúspěch vašeho dítěte vás zvlášť silně zasáhl a proč? Jaké rady byste dali ostatním rodičům, kteří se potýkají s náročnou výchovou dětí?

Zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.