Úterní Noční linka: Kdybyste mohli pozvat na večeři jednu slavnou osobnost (ať už současnou nebo z historie), kdo by to byl?

26. září 2023

Kdybyste mohli na večeři pozvat jednu slavnou osobnost, kdo by to byl a co vás na něm/ní fascinuje? 

Byla by to nějaká slavná herečka nebo zpěvák? Byla by to osobnost česká nebo zahraniční a současná nebo z historie? Jaký by byl váš ideální scénář večeře s touto osobností? Místo, jídlo, atmosféra?

Co byste si přáli prodiskutovat nebo se dozvědět? Jaké otázky nebo téma by vás zajímaly nejvíce? Jak si myslíte, že by tato setkání mohla obohatit vaše myšlení a životní perspektivu? Jaký vliv má tato slavná osobnost na váš životní příběh? Co vás vede k tomu, že si vybíráte tuto konkrétní osobnost pro tuto večeři?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?