Změny v sobotním vysílání Českého rozhlasu Pardubice

10. říjen 2019

Den státního smutku přinese změny v našem sobotním programu. Součástí vzpomínek na Karla Gotta bude i přímý přenos ze zádušní mše v katedrále svatého Víta.

Dopolední vysílání Českého rozhlasu Pardubice přinese po 10. hodině pořad Karel Gott: C'est La Vie. Hudební publicista a textař Mirek Černý vás provede hudební tvorbou Karla Gotta.

Po skončení tohoto vzpomínkového pořadu nabídneme od 11 hodin přímý přenos z katedrály svatého Víta v Praze, kde se uskuteční zádušní mše.

Ve 13 hodin odvysíláme pořad Jolany Novákové s názvem Fenomén Karel Gott. Autorka se v něm zeptá známých osobností na jejich první setkání a spolupráci s Karlem Gottem. Zazní vzpomínky Lucie Bílé, Heleny Vondráčkové, Jitky Zelenkové, Jiřího Suchého, Karla Šípa nebo Felixe Slováčka.

Speciální vydání Hvězdných návratů po 16. hodině věnuje Patrik Rozehnal také vzpomínce na Karla Gotta.

Během celého dne se bude Český rozhlas Pardubice věnovat poslednímu rozloučení s Karlem Gottem také ve zpravodajských relacích.

autor: nov
Spustit audio

Související

  • Karel Gott v Českém rozhlase Pardubice

    V sobotu jste mohli vidět v přímém přenosu předávání českých slavíků. V ženské kategorii zvítězila Lucie Bílá, v mužské Karel Gott. Ten si tak odnesl v pořadí už 37...

  • Fenomén Karel Gott

    Slavíme 80. narozeniny Karla Gotta! Až do 14. července si budeme připomínat jeho největší hity a také soutěžit o jeho desky.

E-shop Českého rozhlasu

Hurvínek? A od Nepila? Teda taťuldo, to zírám...

Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka

3 x Hurvínkovy příhody

3 x Hurvínkovy příhody

Koupit

„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka