Český rozhlas Pardubice zve na sobotní Večírek

24. září 2010

Český rozhlas Pardubice zařazuje do svého vysílání Večírek. Ten budou posluchači moci naladit od 19. listopadu každou sobotu mezi 19 a 22 hodinou. Večírek ve svých 180 minutách nabídne množství zajímavých informací, moderní hudbu a soutěže a bude oslovovat duchem mladé posluchače.

Večírek Českého rozhlasu Pardubice se ale nechce přiblížit sobotním párty-pořadům, které vysílají hudební stanice. "Náš sobotní večer nabídne společnost těm, kteří hledají smysluplnou zábavu aniž by museli opustit pohodlí svého domova," říká k novému projektu šéfredaktor ČRo Pardubice Martin Kolovratník. "Ani ve Večírku neopustíme standardy vysílání Českého rozhlasu, nicméně od běžného proudového vysílání se lišit bude," vysvětluje Kolovratník. Přednost dostane současná popová hudba a informace, které budou spíše zábavné, kulturně-společenského charakteru. Kontakt s posluchači zajistí písničky na přání, soutěže a ankety. Večírek bude v podstatě autorský pořad moderátora. Ten si vytvoří bodový scénář, kterého se bude držet. Samozřejmě zbude dostatek místa i pro improvizaci, která má ve vysílání svoje kouzlo.

Večírek Českého rozhlasu Pardubice můžete naladit od 19. listopadu vždy v sobotu mezi 19. a 22. hodinou.

autor: JEL
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Procházet se vesmírem a dotýkat se hvězd je možné i ve svěrací kazajce…

Jan Pokorný, projektový manažer ČRo

Jack London Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách

Koupit

Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce.