Epidemiolog Jiří Beran vám poradí, jak navštívit o Vánocích své nejbližší a zůstat přitom v klidu

19. prosinec 2020

Největší audioportál na českém internetu

Jiří Beran | Foto: Jana Myslivečková, Český rozhlas, Český rozhlas

Předposlední víkendový Šarm tohoto roku v sobotu 19. prosince po 18. hodině poradí, jak se obléci ke Štědrovečerní večeři, epidemiolog profesor Jiří Beran poví, jak to udělat, abyste mohli navštívit své nejbližší a přitom byli v klidu, že setkání neohrozí vaše ani jejich  zdraví.

Redaktorka Eva Boudová s Romanou Juklovou představí módní trendy vánočních ozdob a Ing. Barbora Hernychová doporučí jídla, která v zimě mohou posílit vaši imunitu.

Mirek Vaňura

V rubrice Osobnost Šarmu se za rokem 2020 ohlédne moderátor Mirek Vaňura, který vás také pozve k poslechu Šarmu speciál.

Autorka pořadu Lada Klokočníková zve k poslechu pořadu v sobotu 19. prosince po 18 hodině a v neděli 20. prosince v repríze po 11 hodině.

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.