Hobby magazín 23.9. 2007

23. září 2007

Krásné zářící zářijové dny vám přejeme z Českého rozhlasu Pardubice. Dnes můžeme říct, že vás zdravíme od plotny. Prožili jsme totiž zajímavé chvíle v pardubické ČEZ Areně, kde se konala výstava "Moderní gastronomie 2007". Oslovili jsme kuchaře, výrobce perníku, moštu, kvalitního moravského vína, odborníka přes těstoviny a další zajímavé lidi.A navíc jsme vyhlásili soutěž o nejlepší recept od našich posluchačů. A protože doufáme, že by vás to mohlo zajímat, sestavili jsme dnešní Magazín hobby z toho nejzajímavějšího, co v pardubické ČEZ Areně zaznělo. Neděle 23.9. po 13 hodině.

autoři: STR , jsl
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...