Pardubice rozjely finále výtečně

18. duben 2010

Pardubičtí hokejisté vyhráli v prvním finále nad Vítkovicemi 5:1. Hrdinou včerejšího zápasu byl především pardubický útočník Petr Sýkora, který dal dvě branky a na jednu přihrál. Obě jeho trefy zaznamenal svou klasickou střelou od modré čáry. Gólman Dominik Hašek říká, že zasáhnout proti takového ráně je prakticky nemožné.

autor: gut
Spustit audio