Pes pokousal dívenku v obličeji

13. srpen 2004

Další případ, kdy pes pokousal dítě, se stal včera večer v Dašicích. Osmiletá dívenka si při návštěvě příbuzných hrála s kamarádem, ten zřejmě na chvíli zašel do domu pro hračky a nechtěně vypustil vlčáka. Pes pokousal dívenku v obličeji. Další informace doplnila mluvčí pardubické policie Dana Dolanová.

"Případ nahlásila na policii dvaatřicetiletá matka. Policisté šetřením zjistili, že se jedná o německého ovčáka, jehož majitelem je místní občan. Ze synem majitele psa si osmiletá dívenka večer hrála. Děvčátko bylo se zraněním ošetřeno v pardubické nemocnici. Policisté nyní šetří, jak k pokousání došlo. Majitel psa je podezřelý z trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti."

sanitka
autor: ba
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová