Sváteční program Českého rozhlasu Pardubice

21. prosinec 2020

Také o svátcích pro vás Český rozhlas Pardubice připravil zajímavý program plný vánoční atmosféry a pohody!

Štědrý den s rozhlasem 

Probudí vás Kateřina Prouzová s Miroslavem Hrubanem a budou vám celé ráno a dopoledne nadělovat hezké dárky. Před polednem nabídne Jitka Slezáková vánoční povídání s floristou Petrem Kopáčem. Čas  po 13. hodině strávíme s herci ze seriálu Slunečná. A večer po 18. hodině nabídneme Českou mši vánoční Jana Jakuba Ryby.

Rozhlasový Boží hod

Před polednem si užijete vysílání moderátorky Jitky Slezákové a včelaře Evžena Báchora. A po 13. si užijeme vánoční hodinku s herci ze seriálu Slunečná.

Nalaďte si nás i na Štěpána

Ráno vás pozdraví synodní senior Daniel Ženatý. Před polednem budete vařit se Zdenou Kabourkovou. A  Po 13. hodině nás čekají vánoční výlety s Pavlem Kudrnou.

Silvestr s Českým rozhlasem Pardubice

Laďte celý den zábavné scénky s klasiky českého humoru. Dopoledne po deváté se pobavte ve speciálních Záletech Aleny Zárybnické. Ohlédneme se v nich za zajímavými hosty roku 2020. A poslechněte si i Luďka Sobotu, který bude po 13. hodině hostem u Xavera. I v poslední den roku buďte s Českým rozhlasem Pardubice, rádiem vašeho kraje!

autoři: nov , pta
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.