Pardubický hokejový klub mění vedení, v pozici generálního ředitele skončil Martin Sýkora
15. leden 2020
Pardubický hokejový klub má nové vedení. Po večerním zasedání dozorčí rady skončil v pozici generálního ředitele s okamžitou platností Martin Sýkora.
Sýkora tak přišel také o svou pozici v představenstvu společnosti. Do klubu přišel před touto sezonou, tu ale nedokončí. Dozorčí rada ho odvolala po svém řádném úterním zasedání. V představenstvu společnosti ho nahradili Ivan Čonka a Ondřej Heřman, který se do vedení hokejového klubu vrací po devíti letech.
Mohlo by vás zajímat
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Po zaniklých obcích v pohraničí pátrají archeologové. Dům své rodiny díky nim našla i Helena Baránková
-
Nechal utýrat desítky krav, přesto na ně podvodem žádal o dotace 15 milionů korun, píše státní zástupce
-
Tel Aviv zaútočil na Írán i přes Trumpův nesouhlas. ‚Izrael neurčuje podmínky,‘ zlobí se šéf Bílého domu
-
Je to historické vítězství, řekl Pašinjan. Jeho strana získala většinu v arménském parlamentu