Prázdninové cesty k vodě

25. srpen 2019

Ve vedru se hodí zchlazení. A kde jinde než u vody. Český rozhlas Pardubice pro vás na léto připravil seriál o nejkrásnějších přírodních koupalištích v našem kraji.

Všechny epizody

Každou prázdninovou neděli se reportérky Tereza Brázdová a Jitka Slezáková vydávají k vodě. Na nejznámější přírodní koupaliště, aby vám v reportážích přiblížily, co všechno si tam můžete užít a jak zkrátka strávit prima letní den.

Poslouchejte každou prázdninovou neděli v 15:35.

Prázdninové cesty k vodě vás zavedou k největší vodní ploše Pardubického kraje, na Sečskou přehradu. Chybět nebude ani návštěva rekreačních areálů na Pastvinách nebo procházka okolo Dlouhého rybníku u Lanškrouna. Zamíříme také k vodáckému tábořišti v Cakli u Ústí nad Orlicí nebo nejhlubšímu lomu v Pardubickém kraji, který se nachází v Srní u Hlinska. Samozřejmě navštívíme populární písečné pláže u Mělic a vydáme se i na Svitavsko k rybníku Rosnička.

Interaktivní mapa: Podívejte se, kde už jsme se koupali a kam se ještě chystáme.

Spustit audio

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.